درباره ما

عسل هیر که برند تجاری عسل های تولید شده در مجموعه ی زنبورستان های مناطق استان اردبیل  تحت مدیریت مهندس کاوه روحی می باشد ، فعالیت اصلی خود در حوزه ی زنبور داری را از سال 1360 شروع کرده و پس از تجربه ی فراوان در حوزه ی زنبور داری و عرضه ی مستقیم عسل طبیعی به مردم کشور و حذف واسطه ها توانسته اطلاعات مردم را در حوزه ی عسل درمانی و نحوه مصرف آن بیشتر سازد و  با اعتماد مشتریان به برندی مطمئن در حوزه ی ارائه عسل برسد .

گروه عسل هیر پس از مشاهده ی فعالیت افراد سودجو در اینترنت که عسل های تقلبی و تغذیه شده را با نام عسل طبیعی عرضه می کنند ، پا به عرصه ی اینترنت نهاده و با تکیه بر دانش نوین زنبور داری و تجربه ی فراوان در این امر و در راستای حذف واسطه ها و خرید عسل طبیعی به صورت مستقیم از زنبور دار ، سایت عسل هیر به آدرس www.asalehir.ir را تاسیس نموده .

آدرس : دفتر مرکزی : استان اردبیل ، شهرهیر ، خیابان امام خمینی ، 10 متر پایین تر از کلانتری

تلفن : 09146387525

فکس : 09146387525

تصاویری از زنبورستان عسل هیر

درباره ما

by | شهریور 13, 1395

ما در این سایت با چندین روش و وسیله به شما کمک میکنیم تا بتوانید از این اکسیر سلامتی حداکثر استفاده را ببرید :

  1. ارائه معتبر ترین و بهترین مقالات مرتبط با عسل درمانی
  2. معرفی انواع عسل ها و راه های تشخیص عسل طبیعی
  3. ارائه عسل طبیعی به صورت مستقیم از زنبورستان عسل هیر
  4. مشاوره اختصاصی درباره پرورش زنبور عسل و زنبور داری

ما علاوه بر فروش عسل طبیعی ، جدیدترین و معتبر ترین علم روز درباره عسل درمانی را در اختیار شما قرار خواهیم داد .

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید .

 

تماس با ما

 

سرمایه ما اعتماد شما مشتریان و کاربران وفادار می باشد ، عسل هیر این سرمایه را با هیچ ارزش مادی عوض نخواهد کرد ، به پاس اعتماد شما به عسل هیر همواره تلاش ما بر ارائه عسل طبیعی بوده است و هیچ گاه این ارزش را از یاد نخواهیم برد .

تمامی محصولات عسل هیر کاملا طبیعی و دارای برگه آزمایش می باشند ،  در صورت نارضایتی می توانید عسل را پس فرستاده و تمام وجه خود را دریافت کنید .

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری و یا انتقاد و پیشنهاد با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.
اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.